OKAČ kompresory s.r.o. - prodej kompresorů > PNEU NÁŘADÍ > Pneumatické nářadí ATMOSProdej kompresorů OKAČ kompresory s.r.o.

Prodej kompresorů OKAČ kompresory s.r.o.

Kompresory pro každého

u nás si vybere opravdu každý. Máme kompresory jak pro řemeslníky a malé dílny, tak pro velké firmy

Pístové kompresory Pístové kompresory

malé bezolejové kompresory integrované v praktické multifunknční skříni

Šroubové kompresory Šroubové kompresory

šroubové kompresory pro zákazníky z oblasti řemeslnictví a dílenských provozů

Pojízdné kompresory Pojízdné kompresory

vysoce kvalitní pojízdné dieslové kompresory s jednoduchým způsobem obsluhy.

 

Pneumatické nářadí ATMOS Pneumatické nářadí ATMOS

Společnost ATMOS Chrást se prostřednictvím své obchodní divize Aircenter zabývá prodejem pneumatického nářadí a úpravných jednotek renomovaného světového výrobce PUMA. V nabídce naleznete 2 kvalitativní úrovně, a to nářadí určené pro trvalý provoz s označením INDUSTRIAL, kde je tento sortiment vždy doplněn řadou kvalitního nářadí určeného zejména do sektoru živnostenského podnikání, menších výrobních a montážních dílen či autoservisů. Toto nářadí je segmentováno do sortimentních skupin dle cílového určení koncových uživatelů.

Společným znakem pro nářadí PUMA je především dlouhodobá životnost, která je dosažená použitím kvalitních materiálů vnitřních dílů, jejich tepelným zušlechtěním a jejich precizním opracováním s dodržením ideálních tolerancí. Údržba veškerého nářadí je velice jednoduchá a nepředstavuje nutnost další odborné pomoci při běžné práci.
Samozřejmostí je veškerá servisní a obchodní podpora, řešení záručních i pozáručních oprav a dodávky náhradních dílů a spotřebního materiálu pro jednotlivá náčiní.

Struktura pneu nářadí

Od měsíce března 2009 pro Vás existuje nový elektronický (online) obchod, který nabízí další možnost, jak pohodlně zakoupit oblíbené zboží ze sortimentu Aircenter.