O firmě

Historie

OKAČ kompresory s.r.o.

Firma OKAČ kompresory s.r.o. byla založena roku 1993 a až do roku 2001 fungovala jako fyzická osoba, poté byla přeměněna na právnickou osobu OKAČ kompresory s.r.o., pod tímto názvem nabízí své služby dodnes.

Současnost

OKAČ kompresory s.r.o.

Dnes firma OKAČ kompresory s.r.o. zaujímá významné postavení na území severočeského kraje v oblasti stlačeného vzduchu od konzultace přes poradenskou činnost, opravy kompresorů až po kompletní dodávku včetně montáže a zajištění záručního a pozáručního servisu. Firma je zaměřena především na menší a střední firmy v severočeském regionu.

Jsme dlouholetým a jedním ze zakládajících obchodních partnerů tradičních českých výrobců pístových a šroubových kompresorů společností ORLÍK Česká Třebová, ATMOS Chrást a amerického koncernu INGERSOLL-RAND.

OKAČ kompresory s.r.o.

Mezi naše hlavní služby patří např. servis kompresorů, prodej nových a repasovaných kompresorů a příslušenství, montáž rozvodů stlačeného vzduchu, půjčování kompresorů a pneumatického nářadí. Více o našich službách naleznete v sekci Služby.

Naše společnost je od r.2006 vlastníkem CERTIFIKÁTU ČSN EN ISO 9001 tj. systém managementu jakosti v oblasti prodej, servis a půjčovna kompresorů, včetně příslušenství.


Motto

Naším hlavním mottem je poskytovat kompletní rychlý a především kvalitní servis v oblasti stlačeného vzduchu, zejména v oblasti šroubových a pístových kompresorů.

Současně je filozofie naší společnosti založena na přímém osobním kontaktu s našimi odběrateli, na komplexnosti nabízených služeb v rámci oboru, ve kterém podnikáme, a hlavně na vzájemné dlouhodobé spolupráci.


Naši spokojení zákazníci


Děkujeme Vám za zájem o naše produkty a služby a doufáme, že Vás naše firma zaujala.

Novinky


10.06.2012
V nabídce našeho internetového obchodu nově naleznete kompresory ENGINE AIR se slevou 15%, které díky benzínovému nebo naftovému motoru nepotřebují připojení k elektrické síti.
Kompresory Engine AIR .

07.06.2012
Při odběru výrobků od firmy ORLÍK – KOMPRESORY výrobní družstvo Česká Třebová obdrží zákazník na vyžádání
POTVRZENÍ O NÁHRADNÍM PLNĚNÍ
, pro splnění povinností Nařízení vlády ČR č. 384/91 o stanovení povinného podílu občanů se ZPS a zákona č. 167/99 Sb. o zaměstnanosti.

07.06.2012
Provádíme REVIZE TLAKOVÝCH NÁDOB vč. Zaškolení obsluhy dle ČSN 69012 - příloha č.7
» Partnerské odkazy

MARK Kompresory

» Kontakt
Mapa

OKAČ kompresory s. r. o.

Na Luhách 3357/3a, Ústí nad Labem
tel.: +420 475 601 237
fax: 475 601 982
email: e-mail