Odvod a zpracování kondenzátu

Odpouštění kondenzátu

Odpouštění kondenzátu

Máme-li již vzduch zbaven nečistot a vlhkosti, je zapotřebí se zamyslet nad tím, jak vypouštět kondenzát ze všech zařízení, které jej nasbíraly či naakumulovaly. Odloučený kondenzát se vyskytuje ve vzdušníku, je vypouštěn ze sušičky a rovněž z filtrů. Ruční odpouštění přináší díky možnosti selhání lidského faktoru nebezpečí, že pracovníci údržby opomenou kondenzát odpustit a ten pak může poškodit zařízení, která jej separují ze vzduchu.
Automatické odpouštěče kondenzátu jsou optimálním řešením tohoto problému. Sami si detekují hladinu kondenzátu a zajišťují jeho včasné, pravidelné a samostatné odpouštění.

PDFKatalog BEKO - Bekomat


Separace vody z kondenzátu

Odpouštění kondenzátu

Kondenzát odstraněný ze stlačeného vzduchu musí být díky olejům a spalinám likvidován stejně jako oleje, což je velice nákladné.
Pořiďte si separátor voda-olej a ušetřete finance rovněž zde! Kondenzát totiž obsahuje přes 90 % vody a pouze do 10 % olejových a mechanických nečistot.
Separátory voda-olej umí oddělit chemickou cestou veškerou vodu a vyčistit ji na takovou úroveň, že ji můžete vylít přímo do kanálu. A jako oleje již likvidujete o 90 % méně odpadu...

PDF Katalog MARK - Separátor voda-olej
Šroubové kompresory ORLÍK katalog Katalog BEKO - öwamat
» Zpět do nabídky

Novinky


10.06.2012
V nabídce našeho internetového obchodu nově naleznete kompresory ENGINE AIR se slevou 15%, které díky benzínovému nebo naftovému motoru nepotřebují připojení k elektrické síti.
Kompresory Engine AIR .

07.06.2012
Při odběru výrobků od firmy ORLÍK – KOMPRESORY výrobní družstvo Česká Třebová obdrží zákazník na vyžádání
POTVRZENÍ O NÁHRADNÍM PLNĚNÍ
, pro splnění povinností Nařízení vlády ČR č. 384/91 o stanovení povinného podílu občanů se ZPS a zákona č. 167/99 Sb. o zaměstnanosti.

07.06.2012
Provádíme REVIZE TLAKOVÝCH NÁDOB vč. Zaškolení obsluhy dle ČSN 69012 - příloha č.7
» Partnerské odkazy

MARK Kompresory

» Kontakt
Mapa

OKAČ kompresory s. r. o.

Na Luhách 3357/3a, Ústí nad Labem
tel.: +420 475 601 237
fax: 475 601 982
email: e-mail