Pneumatické nářadí ATMOS

ATMOS

Společnost ATMOS Chrást se prostřednictvím své obchodní divize Aircenter zabývá prodejem pneumatického nářadí a úpravných jednotek renomovaného světového výrobce PUMA. V nabídce naleznete 2 kvalitativní úrovně, a to nářadí určené pro trvalý provoz s označením INDUSTRIAL, kde je tento sortiment vždy doplněn řadou kvalitního nářadí určeného zejména do sektoru živnostenského podnikání, menších výrobních a montážních dílen či autoservisů. Toto nářadí je segmentováno do sortimentních skupin dle cílového určení koncových uživatelů.

Společným znakem pro nářadí PUMA je především dlouhodobá životnost, která je dosažená použitím kvalitních materiálů vnitřních dílů, jejich tepelným zušlechtěním a jejich precizním opracováním s dodržením ideálních tolerancí. Údržba veškerého nářadí je velice jednoduchá a nepředstavuje nutnost další odborné pomoci při běžné práci.
Samozřejmostí je veškerá servisní a obchodní podpora, řešení záručních i pozáručních oprav a dodávky náhradních dílů a spotřebního materiálu pro jednotlivá náčiní.

Struktura pneu nářadí: Pneumatické nářadí ATMOS
  • Rázové utahováky
  • Ráčny
  • Vrtačky a šroubováky
  • Brusky
  • Autoservis
  • Sekací kladiva
  • Hřebíkovače
  • Sponkovače
  • Stříkací, speciální a ofukovací pistole
puma Aircenter

Od měsíce března 2009 pro Vás existuje nový elektronický (online) obchod, který nabízí další možnost, jak pohodlně zakoupit oblíbené zboží ze sortimentu Aircenter.
» Zpět do nabídky

Novinky


10.06.2012
V nabídce našeho internetového obchodu nově naleznete kompresory ENGINE AIR se slevou 15%, které díky benzínovému nebo naftovému motoru nepotřebují připojení k elektrické síti.
Kompresory Engine AIR .

07.06.2012
Při odběru výrobků od firmy ORLÍK – KOMPRESORY výrobní družstvo Česká Třebová obdrží zákazník na vyžádání
POTVRZENÍ O NÁHRADNÍM PLNĚNÍ
, pro splnění povinností Nařízení vlády ČR č. 384/91 o stanovení povinného podílu občanů se ZPS a zákona č. 167/99 Sb. o zaměstnanosti.

07.06.2012
Provádíme REVIZE TLAKOVÝCH NÁDOB vč. Zaškolení obsluhy dle ČSN 69012 - příloha č.7
» Partnerské odkazy

MARK Kompresory

» Kontakt
Mapa

OKAČ kompresory s. r. o.

Na Luhách 3357/3a, Ústí nad Labem
tel.: +420 475 601 237
fax: 475 601 982
email: e-mail