Pístové kompresory MARK

MARK kompresory

Firma MARK patří mezi přední světové výrobce kompresorů a zařízení pro úpravu stlačeného vzduchu. Firma sídlí v Brendole na severu Itálie. Od roku 1998 je firma MARK členem skupiny Atlas Copco Group, největšího výrobce kompresorů na světě.Pístové kompresory - BLUEWIND

MARK pístové kompresory

Kompresory řady BLUEWIND jsou určené k zajištění kvalitní, spolehlivé a efektivní dodávky vzduchu pro poloprofesionální aplikace s příležitostnou a nárazovou spotřebou stlačeného vzduchu. Přenosné nebo mobilní provedené, jež lze jednoduše naložit do auta, a které uspokojí jak řemeslníky, tak domácí uživatele.
Pístové kompresory - BLUEWIND PRO

MARK pístové kompresory

Kompresory BLUEWIND PRO jsou kompresory přímo spojené s elektromotorem a byly navrženy jako robustní řešení s kompaktním designem.

Pístové kompresory - STORMY PRO

MARK pístové kompresory

STORMY PRO jsou profesionální pístové kompresory pojízdné nebo stacionární spojené s motorem přes řemenici, což přináší řadu výhod a efektivní výrobu stlačeného vzduchu. Jsou určeny pro profesionální aplikace s stojatým nebo ležatým vzdušníkem.PDF Katalog MARK - Pístové kompresory

» Zpět do nabídky

Novinky


10.06.2012
V nabídce našeho internetového obchodu nově naleznete kompresory ENGINE AIR se slevou 15%, které díky benzínovému nebo naftovému motoru nepotřebují připojení k elektrické síti.
Kompresory Engine AIR .

07.06.2012
Při odběru výrobků od firmy ORLÍK – KOMPRESORY výrobní družstvo Česká Třebová obdrží zákazník na vyžádání
POTVRZENÍ O NÁHRADNÍM PLNĚNÍ
, pro splnění povinností Nařízení vlády ČR č. 384/91 o stanovení povinného podílu občanů se ZPS a zákona č. 167/99 Sb. o zaměstnanosti.

07.06.2012
Provádíme REVIZE TLAKOVÝCH NÁDOB vč. Zaškolení obsluhy dle ČSN 69012 - příloha č.7
» Partnerské odkazy

MARK Kompresory

» Kontakt
Mapa

OKAČ kompresory s. r. o.

Na Luhách 3357/3a, Ústí nad Labem
tel.: +420 475 601 237
fax: 475 601 982
email: e-mail